Msza św. ze wspólnotą wietnamską w werbistowskiej Parafii św. Jadwigi Śląskiej w Warszawie
Zapraszamy na comiesięczną Mszę Św. w intencji uchodźców i migrantów.
Odprawiana jest w każdy pierwszy czwartek miesiąca.
NAJBLIŻSZY TERMIN:
4 czerwca 2026 roku
(godz.18.00 - Parafia św. Jadwigi Śląskiej na Żeraniu)
Intencja modlitewna - czerwiec 2026
Boże Ojcze, Tobie zawierzamy wszystkich migrantów i uchodźców. Umacniaj w ich sercach nadzieję i wiarę; prowadź ich bezpiecznie; niech otrzymają godne przyjęcie w krajach do których zmierzają.
PL
ENG