+48 22 610 02 52        centrum@migrant.pl

ZAPRASZAMY
Pon-Czw. 14.00-20.00    Pt 8.00-14.00

Wiadomości

Zamieńmy NOC(E) w MOC MIŁOSIERDZIA!

nnoc milosierdzia generalDo tych wszystkich, którzy są gotowi kontynuować (albo rozpocząć) NOCNE WOŁANIE o Boże Miłosierdzie dla ofiar handlu ludźmi i sprawców ich cierpienia:

W każdą pierwszą sobotę miesiąca (dokładniej z piątku na sobotę) wstajemy o godz. 3:00 w nocy i modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencjach zaprzestania handlu ludźmi, o wybawienie dla ofiar tej zbrodni i nawrócenie dla sprawców cierpienia.

Z różnych miejsc, a jednak RAZEM, w pierwsze soboty miesiąca (do 8 lutego 2017 – dzień św. Bakhity) kładziemy na sercu JEZUSA wszystkich udręczonych, poniżanych, okradanych z wolności, których życie zostało podeptane i zmiażdżone… Może ich głos osłabł, a ich ufność ustała , może ogarnięci mrokiem zła i okrucieństwa zagubili wiarę w dobrego Boga – w ich imieniu wołamy „dla Jego bolesnej Męki miej miłosierdzie...”. Prosimy o nawrócenie dla handlarzy ludźmi i wszystkich napędzających tę machinę zbrodni, jakim jest współczesne niewolnictwo.

Przed każdą sobotą przypomnimy się i podamy dokładną intencję oraz kilka myśli, by poruszyć nasze serce i wyobraźnię miłosierdzia. Intencji jest wiele… tak jak i różne są oblicza współczesnego niewolnictwa i problemy związane z nim. Chcemy wszystko to ogarnąć naszym przyzywaniem Bożego miłosierdzia - Jego miłości, która uwalnia, wyzwala, leczy, stwarza na nowo…

Czujesz się przynaglony? Dołącz!
Masz opory, lęk przed trudem ? Nie poddawaj się! Odwagi!
Wiele braci i sióstr potrzebuje naszej re-akcji na ich ich cierpienie!

A teraz technicznie. Szukamy sposobów jak dotrzeć do siebie nawzajem. Póki co:

  • na FB - jeśli chcesz kliknij: Wezmę udział! i proszę poszerz krąg przez udostępnienie https://www.facebook.com/events/1723265674563650/
  • Dla tych, którzy nie mają FB – napiszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – „Dołączam do akcji”
  • Dla tych, którzy nie poruszają się w internetowych przestrzeniach - Po prostu BĄDŹCIE Z NAMI!

Wciąż trwa akcja oszukiwania, sprzedawania, handlowania ludzkim życiem… niech więc trwa i nasza re–akcja!
MOC modlitwy przeciw mocom ciemności!

Do włączenia się w inicjatywę zaprasza Sieć Bakhita do Spraw Przeciwdziałania i Pomocy Ofiarom Współczesnych Form Niewolnictwa przy KWPŻZZ.